2.X - spotkanie Program Czyste Powietrze

Program Czyste Powietrze - Spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Środowiska - 2 października 2018 roku o godzinie 18:00

W związku z zakończeniem prac nad programem priorytetowym, resort środowiska przygotował cykl spotkań mających charakter edukacyjny i informacyjny, składający się z trzech bloków tematycznych. Pierwszy mówi o edukacji ekologicznej, rozwija definicje zanieczyszczeń powietrza, wysokiej i niskiej emisji spalin oraz smogu, mówi o skutkach wpływu zanieczyszczonego powietrza na nasze zdrowie. Cześć druga informuje o możliwości uzyskania dofinansowania z programu priorytetowego Czyste Powietrze. W trzeciej dowiemy się jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację domu.

2 października br. o godz: 18.00 w sali posiedzeń w Urzędzie Gminy Grybów, ul.Jakubowskiego 33, 33-330 Grybów obędzie się spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Środowiska w sprawie programu Czyste Powietrze.

W imieniu Ministerstwa Środowiska Wójt Gminy Grybów serdeczenie zaprasza na to spotkanie wszystkich zainteresowanych.

https://www.wfos.krakow.pl/portalbeneficjenta/strona-glowna-programu
 

Oddziały zamiejscowe – obsługa

programu „Czyste Powietrze”

(Termomodernizacja budynków,  wymiana starych kotłów węglowych …)

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie uruchomił od 22.10.2018r. oddziały zamiejscowe w Tarnowie i Nowym Sączu. Oddziały te będą obsługiwały rządowy program priorytetowy „Czyste Powietrze” w zakresie doradztwa oraz przyjmowania wniosków.
Oddziały będą czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 16.00

 

Dane teleadresowe:

Oddział zamiejscowy w Nowym Sączu

ul. Wiśniowieckiego 127, pok.101

33-300 Nowy Sącz

 

Kontakt:

dr Magdalena Kuźniakowska-Jasińska

tel. 507 228 203,   e-mail: magdalena.kuzniakowska@wfos.krakow.pl